عکس‌ها

محصولات غذایی

آرایشی و بهداشتی

13 هزار فریم عکس از محصولات داروخانه ای

سریال تلویزیونی پروانه

تصویربرداری هوایی

هنری

عکاسی صنعتی و تبلیغاتی

عکاسی صنعتی و تبلیغاتی یکی از جذابترین شاخه های عکاسی است که قصد دارد محصولات و یا خدمات شما را به مشتریان نشان دهد و یا روند تولید یا تجهیزات کارخانه تان را به بهترین شکل ممکن به نمایش بگذارد. هدف عکاسی تبلیغاتی جذب خریدار و بازاریابی محصولات یا خدمات است.

یک عکس تبلیغاتی موفق عکسی است که تمام ویژگی های محصول شما مانند اندازه، جنس، و رنگ را به گونه ای به بیننده نشان دهد که نه تنها با دیدن عکس بتواند تمامی مشخصات ظاهری محصول را تشخیص دهد بلکه همزمان جذابیت آن را نیز برای وی دوچندان کند. این یعنی مخاطب شما با دیدن یک عکس صنعتی و تبلیغاتی از محصول شما، اطلاعات صحیحی دریافت می کند و همزمان مجذوب آن نیز می شود و به سمت آن تمایل پیدا می کند. در این شاخه از عکاسی محصول و یا کالا مورد نظر در فضایی دلنشین و گیرا قرار می گیرد و در صورت نیاز به کاربری آن اشاره می شود تا مشتری ترغیب به خرید محصول شود. از عکس های صنعتی و تبلیغاتی در طراحی کاتالوگ و بروشورها و همینطور فروش اینترنتی محصولات استفاده می شود.

قطعا یکی از اصلی ترین رقابت ها در دنیای صنعتی و تجارتی امروز استفاده از هنر عکاسی برای بدست آوردن مشتریان بیشتر در سرتاسر دنیا است. استودیو قرمز در زمینه های مختلف عکاسی، مانند عکاسی از کارخانه و یا خط تولید، عکاسی از مواد غذایی و رستوران، عکاسی پوشاک، عکاسی جواهرات، عکاسی معماری و دکوراسیون، عکاسی از ماشین آلات، عکاسی از ابزار آلات، عکاسی از لوازم آرایشی و بهداشتی، عکاسی از ظروف بلور،شیشه و استیل، عکاسی از تجهیزات پزشکی، عکاسی از لوازم خانگی، عکاسی هوایی و… آماده ارائه خدمات است.