با استودیو قرمز در ارتباط باشید

نمونه کارهای تیزر تبلیغاتی

تیزر تبلیغاتی در واقع پیامی است از سوی مالک برند برای مخاطب هدف که در بستر یک رسانه منتقل می‌شود. وظیفه این پیام جلب نظر مشتری و تشویق او به خرید است. بنابراین یک تیزر موفق باید به یاد ماندنی باشد، برند را معرفی کند و توانایی برانگیختن احساسات مخاطب را نیز داشته باشد. از این رو تیم استودیو قرمز با پشتوانه تحصیلات آکادمیک و بیش از یک دهه تجربه در کنار شماست تا تجربه‌ای لذت بخش را از ساخت تیزر تبلیغاتی برایتان به ارمغان بیاورد.

تیزر تبلیغاتی استودیو قرمز

دسته بندی نمونه کارهای تیزر تبلیغاتی

مربع قرمز بک گراند

نمونه کار مستند تبلیغاتی

با دیدن نمونه کارهای مستند تبلیغاتی استودیو قرمز متوجه خواهید شد که این نوع از تبلیغات ویدئویی نسبت به تیزرهای تبلیغاتی مدت زمان بلندتری دارند و همین موضوع باعث می‌شود تا این قالب از تیرزهای تبلیغاتی برای معرفی هر چه بهتر فرآیند تولید و ارائه خدمات مجموعه‌ها گزینه مناسب‌تری باشد. در واقع هدف از ساخت مستند تبلیغاتی، دادن اطلاعات جامع به مشتریان است تا از این طریق اعتماد حداکثری آن‌ها جلب شود. مستند‌ تبلیغاتی به صاحبان کسب و کار اجازه می‌دهد که نه تنها تبلیغ کنند بلکه معرفی کاملی از فعالیت خود داشته باشند و از آن در مراسم یا همایش‌ها استفاده کنند. ساخت و تولید مستندهای تبلیغاتی که به مستند صنعتی نیز معروف است، مناسب هرگونه فعالیت بزرگ همچون کارخانجات تولیدی، مراکز تفریحی و تجاری، صنایع بزرگ و خطوط تولید است.

نمونه کار تیزر تبلیغاتی

در قسمت نمونه کار تیزر تبلیغاتی استودیو قرمز که یکی از متنوع‌ترین بخش‌های سایت است شما با انواع نمونه‌های تیزر تبلیغاتی آشنا می‌شوید. تیزر تبلیغاتی در واقع یک ویدئوی تبلیغاتی کوتاه است که محصول یا خدمات خاصی را تبلیغ می‌کند. ویژگی تیزر تبلیغاتی و وجه تمایز آن با مستند تبلیغاتی یا کلیپ تبلیغاتی در سناریوی خلاقانه آن است. یک ایده خلاقانه می‌تواند انواع احساسات مخاطب را تحت تاثیر قرار دهد و نظر او را جلب کند. امروزه تدوین و ساخت تیزر تبلیغاتی به دلیل فراگیر شدن رسانه‌ها امری حتمی در توسعه کسب و کارهاست. بنابراین ما از شما دعوت می‌کنیم تا نمونه کارهای تیزر تبلیغاتی استودیو قرمز را تماشا کنید.

نمونه کار کلیپ تبلیغاتی

در قسمت نمونه کار کلیپ تبلیغاتی استودیو قرمز قصد داریم شما را با نوعی از قالب‌های تیزر تبلیغاتی آشنا کنیم که ویژگی‌های مختص به خود را دارند. یک کلیپ‌ تبلیغاتی اصولا در مقایسه با یک تیزر تبلیغاتی در فرم و محتوا ساده‌‌تر است، بنابراین هزینه کمتری هم می‌برند و مناسب کسب و کارهای کوچک است. در این نوع از تبلیغات هدف اصلی معرفی محصول یا خدمات است، اما به زبان ساده که اتفاقا در مواردی می‌تواند اطمینان مخاطبان را بیشتر جلب کند. کلیپ تبلیغاتی بستر مناسبی برای آموزش است و بطور مثال می‌توان در آن به آموزش استفاده از محصول خود بپردازید.

نمونه کار لوگو موشن

لوگو موشن، لوگو اینترو، آرم استیشن همگی یک معنا دارند و آن متحرک سازی لوگوی برند شماست. در واقع این کار زیر مجموعه موشن گرافیک است که در بازه زمانی بسیار کوتاه، حداکثر 10 ثانیه هویت برند شما که در لوگو خلاصه شده است را متحرک سازی کرده و در برندینگ کسب و کار شما تاثیر مثبتی خواهد گذاشت.