با استودیو قرمز در ارتباط باشید

نمونه کارهای تیزر تبلیغاتی

تیزر تبلیغاتی در واقع پیامی است از سوی مالک برند برای مخاطب هدف که در بستر یک رسانه منتقل می‌شود. وظیفه این پیام جلب نظر مشتری و تشویق او به خرید است. بنابراین یک تیزر موفق باید به یاد ماندنی باشد، برند را معرفی کند و توانایی برانگیختن احساسات مخاطب را نیز داشته باشد. از این رو تیم استودیو قرمز با پشتوانه تحصیلات آکادمیک و بیش از یک دهه تجربه در کنار شماست تا تجربه‌ای لذت بخش را از ساخت تیزر تبلیغاتی برایتان به ارمغان بیاورد.

تیزر تبلیغاتی استودیو قرمز

دسته بندی نمونه کارهای تیزر تبلیغاتی

مربع قرمز بک گراند

مستند تبلیغاتی

این نوع از تبلیغات ویدئویی نسبت به تیزرهای تبلیغاتی مدت زمان بلندتری دارند و همین موضوع باعث می‌شود تا ابزاری قدرتمند برای معرفی هر چه بهتر فرآیند تولید و ارائه خدمات باشد. در واقع هدف از ساخت مستند تبلیغاتی، دادن اطلاعات جامع به مخاطب است تا از این طریق اعتماد مشتریان را جلب نماید. این قالب تبلیغاتی به صاحبان کسب و کار اجازه می‌دهد که نه تنها تبلیغ کنند بلکه معرفی کاملی از فعالیت خود داشته باشند و از آن در مراسم یا همایش‌ّها استفاده کنند. ساخت و تولید مستندهای تبلیغاتی که به مستند صنعتی نیز معروف است، مناسب هرگونه فعالیت بزرگ همچون کارخانجات تولیدی، مراکز تفریحی و تجاری، صنایع بزرگ و خطوط تولید است.

تیزر تبلیغاتی

یک ویدئوی تبلیغاتی کوتاه که محصول یا خدمات خاصی را تبلیغ می‌کند. ویژگی تیزر تبلیغاتی و وجه تمایز آن با مستند یا کلیپ تبلیغاتی در سناریوی خلاقانه آن است. یک ایده خلاقانه می‌تواند انواع احساسات مخاطب را تحت تاثیر قرار دهد و نظر او را جلب کند. امروزه تدوین و ساخت تیزر تبلیغاتی به دلیل فراگیر شدن رسانه‌ّها امری حتمی در توسعه کسب و کارهاست بنابراین ما از شما دعوت می‌کنیم تا نمونه کارهای تیزر تبلیغاتی استودیو قرمز را تماشا کنید.

کلیپ تبلیغاتی

کلیپ‌های تبلیغاتی اصولا در مقایسه با یک تیزر تبلیغاتی حرفه‌ای در فرم و محتوا ساده‌ترند، بنابراین هزینه کمتری هم دارند و مناسب کسب و کارهای کوچک است. در این نوع از تبلیغات هدف اصلی معرفی است اما به زبان ساده که اتفاقا در مواردی می‌تواند اطمینان مخاطبان را جلب کند. کلیپ تبلیغاتی بستر مناسبی برای آموزش است و بطور مثال می‌توان در آن به آموزش استفاده از محصول خود بپردازید.

لوگو موشن

لوگو موشن، لوگو اینترو، آرم استیشن همگی یک معنا دارند و آن متحرک سازی لوگوی برند شماست. در واقع این کار زیر مجموعه موشن گرافیک است که در بازه زمانی بسیار کوتاه، حداکثر 10 ثانیه هویت برند شما که در لوگو خلاصه شده است را متحرک سازی کرده و در برندینگ کسب و کار شما تاثیر مثبتی خواهد گذاشت.